Náš tým

Jiří Dušek

ředitel

Jiří Dušek má dlouholeté manažerské zkušenosti. Vlastní zkušenost s dostupností sociálních služeb ho dovedla k rozhodnutí vybudovat domov pro seniory, který by poskytoval služby podle jeho představ v důstojném prostředí s využitím všech současných geriatrických odborných znalostí. V letech 2010 -2017 vybudoval a vedl síť Domovů seniorů pod obchodní značkou Anavita. Domovy pod jeho vedením získaly řadu ocenění mimo jiné Certifikace Vážky a Cenu kvality. Pan Dušek byl v roce 2013 oceněn titulem Manager roku v sociálních službách.

Lenka Sádlíková

asistentka ředitele

Lenka Sádlíková má dlouholeté zkušenosti ze soukromého sektoru. Během své praxe měla možnost poznat různé pracovní pozice a tím nasbírala zkušenosti.

Tématika sociální oblasti je jí dobře známá z osobní zkušenosti. V rámci dobrovolnické činnosti dopomáhala při péči o seniory. Nyní v Domově seniorů Minkovice zastává pozici asistentky ředitele a má v kompetenci technický personál.

Lenka Králová, DiS.

sociální pracovnice

Lenka Králová, DiS., vystudovala Vyšší odbornou školu sociálně právní v Liberci. Po dokončení studia pracovala v Domově pro matky s dětmi v tísni, kde získávala své zkušenosti na pozici sociální pracovnice. Po čtyřech letech odešla na mateřskou dovolenou. Během této doby ji její empatičnost a osobní zkušenost dovedla k práci v Domově pro seniory v Minkovicích, kde nyní působí na pozici sociální pracovnice.

Šárka Kalinová Černá

vrchní sestra

Šárka Kalinová Černá v letech vystudovala Střední zdravotní školu v Liberci. Po ukončení studia začala pracovat jako všeobecná zdravotní sestra na odděleních chirurgie, ortopedie, ARO, anestezie. Po roce 2000 odcestovala do USA, kde sbírala další zkušenosti a věnovala se domácí péči o seniory.  Po návratu z USA začala pracovat v sociální sféře, kde nyní působí na pozici vrchní sestry v Domově seniorů Minkovice.